Akbank Borç Sorgulama

Akbank Borç Sorgulama

30 Mart 2019 0 Yazar: Kredi-Kartim.com

Akbank kredi kartı borç sorgulama işleminizi birçok yoldan yapabilirsiniz. Aynı zaman da ödeme yöntemleriniz de birden fazla işlemle mevcuttur.Akbank bu yönden müşterileri için hem borç sorgulamayı hem de ödemeyi kolaylaştırmıştır.

Akbank ATM Borç Sorgulama

Kendinize en yakın Akbank bankamatiklerine kartınızı takarak hesap hareketlerinden borç durumunuzu sorgulayıp inleyebilirsiniz.

Akbank Banka Şubeleri

Herhangi bir Akbank banka şubelerinden kredi kartı ekstre hareketlerinizi isteyebilir ve kontrol edip öğrenebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank müşteri hizmetleri numaraları 0850 222 2525 ve 444 25 25’i arayarak gereken müşteri numaranızı ve kart numaranızı girdikten sonra kredi kartı işlemlerinden ekstrelerinizi kontrol edebilirsiniz.

Akbank İnternet ve Mobil Şubeleri Borç Sorgulama

www.akbank.com adresine girerek kredi kartı ödemelerinizi öğrenebilirsiniz. Kartlar menüsünden kredi kartı hesap hareketleri ve ekstrelerinizi kontrol edebilir ve borcunuzu ödeyebilirsiniz. Akbank mobil uygulamasından da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Akbank kartınızın hesap özetini posta ile öğrenmek yerine, mail yolu ile öğrenebilirsiniz. Böylelikle doğaya da katkı sağlamış olursunuz.

SMS İle Akbank Ekstre Sorgulama

Akbank da kayıtlı telefon numaranızdan E yazarak, 4566’ya mesaj atıp, kolay bir şekilde ekstrelerinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıca SMS ile kayıt olduğunuz zaman postayla ekstre gönderimi iptal edilmektedir. Artık mail olarak sizlere gönderilmekte olur.

Akbank Mobil Uygulama

Akıllı cep telefonlarınıza Akbank mobil uygulamayı indirerek kolay ve rahat bir şekilde kredi kartı borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Akbank borç sorgulama yaparken bilgilerinizi bilmediğiniz sitelere vermeyiniz. Ayrıca bilgilerinizi üçüncü şahıslar ile de paylaşmayın. Kredi kartı limit sorgulama ekranında, kredi borcu için;

  • Kart numarası
  • Güvenlik kodu
  • Telefon numaraları
  • Kart sahibine ait ad ve soyadı
  • Son kullanma tarihi ve kart şifresi bilgilerinizi girerek, borç sorgula bağlantısına tıklamalısınız.

Daha sonra borç tarihleri ve tutarlarını tüm detayı ile görerek işleminizi rahatça gerçekleştirmiş olursunuz. Burada en önemli olan şey doğrudan güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapmaktadır. Böylelikle güvenli bir giriş yaparak rahatlıkla borç sorgulama ve kredi kartı harcamalarınıza ulaşabilirsiniz. Online şekilde kredi kartınızı sorgulatarak istediğiniz bilgileri temin edebilirsiniz.