Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Denizbank Hoşgeldin Kredisi

18 Mart 2019 0 Yazar: Kredi-Kartim.com

Günlük yaşantımızda gelirimizin yetmediği, sıkıştığımız durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Tam bu noktada bankalar imdadımıza yetişiyor. Tek çare ihtiyaç kredisine başvurmak oluyor. Deniz Bankası birçok ayrıcalıklı kampanyalar düzenleyerek ve cazip vade, faiz oranlarıyla müşteri kazanmaya devam ediyor. Denizbank Hoşgeldin kredisi hakkında bilmediğiniz şeyler ve nasıl başvurmanız gerektiği konusunda bilgiler için okumaya devam edin. Denizbank Hoşgeldin kredisi alabilmek için daha önce Denizbank‘ın verdiği ihtiyaç kredisini almadıysanız Hoşgeldin kredisi alabilirsiniz. Yüksek limit kredi ve düşük faizi ile kredi almak mümkün.

Denizbank Hoşgeldin Kredisine Nasıl Başvurulur?

Uygun ödeme planları ve düşük faiz oranlarıyla bilinen Denizbank, kolaylıklarla dolu bir dünyaya sahip ve bu dünyaya girmek çok kolay. 55 bin TL ‘ye kadar Hoş geldin kredinizi 48 aya varan vade seçeneği ile %1,29 faiz oranıyla alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey nüfus cüzdanınızla Denizbank şubelerine giderek başvurmak. Ayrıca kefile gerek kalmadan başvurulabilir. Hoş geldin kredi faizi en düşük %1.29 olduğundan dolayı en fazla 3 bin lira çekebilme söz konusudur. Bu demek oluyor ki 1000 veya 2000 TL çekme hakkına sahipsiniz.


Hoşgeldin Kredisi Faiz Oranları

Kredi faiz aralıkları kullanacağınız vadeye göre artma veya azalmada değişiklik olabilir. Başvuru sırasında ne kadar çekmek ve vadeyi ne kadar istediğinizi söylediğinizde Denizbank sizin için en uygun kredi faiz oranını hesaplayacaktır. Denizbank Hoşgeldin kredisi hakkında bilmeniz gereken faiz oranlarının düşük olması yanında kolay ödeme şekilleri ile evraksız, kefilsiz Hoş geldin kredisine başvurmak kolaylaştırılmıştır.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi Nasıl Hesaplanır?

Sizin için kolay ödeme ve düşük faiz imkanı sunan Denizbank Hoşgeldin kredisi faizi, almak istediğiniz kredi tutarı ve ödeyebileceğiniz vade süresine göre hesaplanır. Hoşgeldin kredi faizini hesaplama olarak kısa bir örnek verecek olursak; Örneğin: 20.000 TL kredi almak istiyorsunuz. 20.000 liranızı 24 ay vade ile ödeme imkanınız var ise aylık ödemeniz gereken tutar 1061 TL’dir. Bu sebeple kredi faiz oranınız %1.72 olması durumunda. Yani toplamda ödemeniz gereken miktar 25.562 TL’dir. Kredinizi 36 ay vade ile ödemek isterseniz aylık tutar 801 lira faiz oranınız %1.78 oluyor. Aldığınız 20.000 TL’yi kredi bitiminde toplam 28.868 TL ödemiş oluyorsunuz.